GRABITJE E ARMATOSUR NË “Viva Fresh” PRISHTINË

Pesë persona posa kanë kryer një grabitje të armatosur në hipermarketin “Viva Fresh”, e cila ndodhet rrugës për në parkun e Gërmisë.

Burime të KosovaPress-it thonë se nuk ka të lënduar me këtë rast.

Aktualisht policia ka dalë në vendngjarje dhe po pret njësitet tjera policore, të cilat do ta kryejnë hetimin.

Shpërndaje këtë lajm në...