Radio Vicianum, nė terminet e pėrcaktuara, ju ofron mundėsin qė tė reklamoni veprimtarinė tuaj, pavarėsisht nga Kohėzgjatja.
Reklama juaj do tė transmetohet sė paku 12 here nė ditė ēdo orė
Radio Vicianum nga tė dhėnat tuaja, sajon tekstin, ilustron,incizon si dhe transmeton spotin tuaj reklamues.
I njejti radio-spot mund tė shfrytėzohet pėr transmetim nė radio tjera nėse paguhet produksioni I radios