Lëshohet banesa me qira në Vushtrri, e gatshme për banim – 044198006

Lëshohet banesa me qira në Vushtrri, e gatshme për banim. Banesa ka nxemje qëndrore, 2 dhoma gjumi sallonin dhe kuzhinën. e gjitha e mobiluar. gjendet në rrugën Bahri Kuqi 100m nga rrethi i rrugës për në Gojbulë – Tel. 044198006

Loading...