Albin Kurti të enjëten në Vushtrri, Tubimi i madh përmbyllës.

Artikull i sponsorizuar
Të dashur qytetarë të Vushtrrisë, ftoheni të merrni pjesë në tubimin e madh përmbyllës të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, që mbahet me datë: 03, Tetor, 2019, ( e enjte ), nga ora: 17:00, në Palestrën e Sporteve “Jeton Tërstena – Tota”, në Vushtrri. Në këtë tubim marrin pjesë: Albin Kurti, kandidat për kryeministër i Republikës së Kosovës, dhe kandidatët për deputet nga lista fituese e Lëvizjes VETËVENDOSJE!. Ju mirëpresim!

Loading...