Ipet lokali me qira në Vushtrri 180m² – 044235503

Lokali është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi, lokali gjendet në Rr. “Kadri Zeka” NR 48 afër Shkollës “Naim Frashëri” në Vushtrri. Lokali është 180m² ndërtim i ri dhe i përshtatshëm që të ndahet për biznese si:
Ordinanca
Qerdhe
Agjensione
E të tjera…
Lokali ka: Parking, Ndriçim, 3 Banjo, si dhe të gjitha kushtet e nevojshme. Çmimi është i volitshëm, Ju mirëpresin Vëllezërit Mustafa.
Tel: 044235503dhe 049327495 (VIBER).

Shpërndaje këtë lajm në...