Ansambli nga Vushtrria “Hasan Prishtina” dhe Shaqir Cervadiku – Shqip shqip kuq e zi

Ansambli nga Vushtrria “Hasan Prishtina” vazhdon me suksese në punen e vet, së fundi kan realizuar një klip bashk me këngëtarin e mirnjohur Shaqir Cervadiku.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published.